Питання та відповіді

Так. Подавши Скаргу про необґрунтоване повідомлення про підозру. При оскарженні вручення повідомлення про підозру з порушенням вимог Кримінально-процесуального Кодексу України, більше шансів отримання позитивного рішення.

Підтвердженням права власності є Виписка з ЕДРП (Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно). Отримати її можна в найближчому відділенні Держ реєстру або МФЦ.

Для розлучення потрібні наступні документи:

1) Якщо немає неповнолітніх дітей, дружина і чоловік згодні на розлучення.

- Копія паспорта.

- Копія ідентифікаційного коду.

- Копія свідоцтва про шлюб.

- Заява в ЗАГС.

2) Якщо є неповнолітні діти або один з подружжя не згоден на розлучення.

- Копія паспорта.

- Копія ідентифікаційного коду.

- Копія свідоцтва про шлюб.

- Позовна заява.

- Оригінал квитанції про сплату судового збору.

- Копія свідоцтва народження дитини (дітей).

- Копія письмового договору про здійснення батьківських прав і виконання зобов'язань тим з батьків, хто мешкає окремо від дитини.

- Копія нотаріально засвідченого договору про розмір аліментів на дитину.

- Інші документи при необхідності.

Ні, необхідно відновити свідоцтво про шлюб, отримати дублікат, а після цього подавати заяву.

  1. Якщо немає неповнолітніх дітей і другий чоловік не проти, то заява про розлучення подається в РАЦС.
  2. Якщо є неповнолітні діти, то заява подається до суду.
  3. Якщо другий чоловік проти, то також до суду.
  • Свідоцтво про розлучення зараз не видають.
  • Якщо Ви розводилися в РАЦСі, то запис про розлучення вони прописують в паспорті.
  • Якщо Ви розвелися через суд, то Вам (чи Вашому представникові по нотаріальному дорученню) необхідно отримати оригінал рішення суду і з ним звернутися в РАЦС для «реєстрації» розлучення.
  • Якщо ще не відкрито провадження в суді, необхідно подати заяву у вільній формі з проханням повернути позовну заяву з доповненнями для доопрацювання.
  • Якщо провадження в суді відкрито (призначений суддя і є номер справи), необхідно подати заяву про залишення позовної заяви без розгляду.

Ви заженете себе у фінансову пастку. До кредиту додадуться штрафи, пеня (частенько ці суми набагато вищі за сам кредит). Якщо немає можливості вчасно погасити кредит, терміново зв'язуйтеся з позичальником і домовляйтеся про розстрочку, пролонгацію позики, рефінансування (але будьте уважні, щоб не потрапити в ще важчі умови).

  • Якщо діти повнолітні, то можна розлучитися через РАЦС. За згодою подружжя на розлучення, пишеться спільна заява.     
  • Якщо один із подружжя проти, то розлучення здійснюють через суд. Але в даному випадку, це відбувається теж досить швидко.
  • Для цього в договорі купівлі-продажу вказуєте, що квартира куплена на особисті кошти і договір оформляється на одного з подружжя. Ця квартира буде особистою власністю одного з подружжя. До категорії спільної власності не увійде. При розлученні залишиться у того, чиє ім'я вказано в договорі купівлі-продажу.    
  • Договір купівлі-продажу оформляти відразу на подружжя: чоловіка та жінку - 50/50. Ця квартира буде відразу розділена на двох, в рівних частках: 1/2 чоловікові і 1/2 жінці. 

Ні. Права власності прописка не надає.

Якщо один із подружжя отримав спадок, то це не є спільною власністю і розділу не підлягає. Успадковане майно при розлученні не ділиться. 

Якщо автомобіль придбаний у шлюбі, то так, ділиться.

Але є нюанси, тому потрібно розглядати кожен випадок окремо. Наприклад: якщо машина придбана за особисті кошти одного з подружжя, і це можливо довести, то цілком можна добитися не ділити це авто.

50 на 50 згідно Сімейного законодавства. Але можливо, за бажанням одного з подружжя, який виплачує аліменти, Майно (частку) оформити на дітей, як виплату аліментів. Або, за спільним бажанням подружжя, поділити майно на ті частини, на які вони спільно домовляться.

Так, необхідно оформити Акт погодження меж земельної ділянки.

Він обов'язковий для приватизації земельної ділянки під будівництво будинку, дачі, передачі землі в користування або розділення на декілька ділянок, при зміні цільового призначення землі. А також для захисту прав власності на землю.

Його підписують власники і сусіди межуючих суміжних ділянок.

Для цього потрібно, не пізніше, як за 1 місяць, проінформувати про це свого орендодавця. Далі поновити Договір оренди земельної ділянки:

  • в стандартному порядку, або
  • в спрощеному порядку.

Звертайтеся до юристів юридичної компанії Астрея за детальною консультацією і допомогою.

Ні, не можна, потрібна нотаріальна згода другої сторони.

Спочатку проводиться безкоштовна консультація з юристом, щоб обговорити область юридичних послуг, необхідних Вашому підприємству. Далі укладаємо Договір для часткового або комплексного юридичного супроводу.

При укладанні Договору на послуги юридичної компанії будуть детально прописані всі взяті зобов'язання, строки виконання.

Середня вартість визначається виходячи з обумовлених завдань при укладанні Договору на частковий (погодинний) або комплексний супровід Вашого бізнесу юристами нашої компанії. Вартість комплексного юридичного обслуговування складає 6000 грн. / місяць. Оплата 300-800 грн. за годину (в залежності від сфери бізнесу).

При перереєстрації необхідно внести зміни до реєстру юридичних і фізичних осіб на основі прийнятого засновниками рішення. У нашій компанії така послуга надається за 850 грн.

Тут, звичайно, потрібно розібратися на якій стадії знаходиться справа по аліментах. У суді або у виконавчій службі? І, виходячи з цього, починати діяти.
Якщо в загальному, то можна підписати договір у нотаріуса по утриманню дитини або оформити в рахунок аліментів майно на дитину.

Так, зобов'язаний. Згідно Сімейного Кодексу України ст. 199 обов'язком батьків є утримання повнолітньої дитини до 23 років, коли дитині необхідна матеріальна допомога під час стаціонарного навчання.
Аліменти на дитину мають виплачуватися, коли вона потребує матеріальної допомоги під час навчання, до досягнення нею віку 23 років. При цьому, розглядається питання про можливість батька здійснювати виплати аліментів, враховується його матеріальне становище.

  • У відділенні поліції заявити про пропажу паспорта.
  • Для відновлення посвідчення особи слід звернутися в українське консульство (посольство) з виданим Протоколом або довідкою. При собі мати всі документи або копії, які є в наявності.

 

В офіційному порядку за запитом слідчого.

Після смерті одного з подружжя такий договір припиняє свою дію.

Тому, на кого вона оформлена. Якщо Ви брали участь у покупці такої квартири, то це треба довести.

Для вступу в спадщину Ви йдете до нотаріуса, який займається спадщиною (приватного чи державного).
З собою берете:
1. Паспорт
2. Ідентифікаційний код
3. Свідоцтво про народження (якщо успадковуєте щось після батьків)
4. Свідоцтво про шлюб (якщо успадковуєте щось після дружини (чоловіка))
5. Свідоцтво про смерть
6. Заповіт (якщо він є)

Так. Але Ви можете його оскаржити, якщо є підстави.

 

НІ. На 99% у вас є можливість не пройти контроль і, в результаті, не вилетіти за кордон.

 

Рекомендуємо письмово звернутися в ваш Пенсійний фонд, де знаходяться ваші документи, з проханням відповісти ПИСЬМОВО на ваше запитання. Обов'язково вкажіть адресу, де ви отримуєте пошту. Їх письмову відповідь можна прийняти або оскаржити в суді.

 

НІ, тільки за чинним законодавством дотримуючись КЗпП.

НІ. Якщо Ви пишете Заяву за власним бажанням або згодою сторін, то це не вважається примусовим звільненням, адже Ви самі на це погоджуєтеся.

Для підприємств це важливе рішення питань по веденню бізнесу.

  • Консультації з трудових питань, суперечок.
  • Упорядкування та ведення документації: Трудові договори, посадові інструкції, штатний розклад, колдоговір, правила внутрішнього розпорядку, угоди.
  • Персоніфікований облік. Заповнення трудових книжок, ведення журналу з їх руху.
  • Взаємодія з контролюючими органами.

ТАК, доки ви не оформите все згідно з чинним законодавством, ви не є власником.

З усіма документами йдете до нотаріуса і відкриваєте спадкову справу протягом півроку. Нотаріус оформляє спадщину і по закінченню 6 місяців ви отримуєте свідоцтво про спадщину.

Ні, першочергове спадкове право за племінником.

  • Якщо підприємство (фірма) працює з печаткою, то так, потрібна.
  • Якщо підприємство працює без печатки, то потреби немає.
  • На законодавчому рівні наявність печатки у підприємства не обов'язкова. Необхідно уточнити, як працює підприємство, запросити підтверджуючі це документи.

Все залежить від місця знаходження митниці, де вилучили гроші. Спочатку необхідно отримати рішення митного органу або суду про повернення грошових коштів і там же уточнити, де можна їх отримати.

 

Дати гроші в борг можна декількома способами:

  1. оформити у нотаріуса договір позики (якщо сума велика, то можна прописати заставне майно або накласти заборону на його відчуження у того ж нотаріуса);
  2. оформити правильно розписку у юриста, тут нотаріального завірення не потрібно;.
  3. оформити договір безпроцентної допомоги, також допоможе скласти юрист.

 

Вступити в спадок у нотаріуса можна протягом 6 місяців після втрати близької людини.

Якщо ви пропустили строк, то в судовому порядку можна вступити у спадок в будь-який час після отримання судового рішення.

Ні, ваші доходи не впливають на розмір виплачуваних аліментів від другого з батьків.

Ні. При в'їзді в Україну, якщо у вас сума більше 10 000 євро, то її необхідно задекларувати.

На ваш розсуд. Рекомендуємо документально це оформити в будь-якому випадку.

Спадщину необхідно оформити протягом 6 місяців. Для цього подати документи нотаріусу. Якщо почати оформляти пізніше 6 місяців, то тільки через суд. Тут час вже не обмежується. Рекомендуємо не затягувати з оформленням, так як треті особи можуть оформити ваше майно на себе.

Так, існує кілька черг спадкоємців. Цивільна дружина відноситься до четвертої черги.

Родичі першої черги, якщо таких немає, то родичі другої черги і т.д.

TOP