Сімейне право

Юристи компанії АСТРЕЯ надають свою допомогу у сфері сімейних правовідносин.

Ми представимо ваші інтереси в укладенні шлюбного договору, оформленні опікунства і мінімізуємо негативний вплив від шлюборозлучного процесу.

Наша компанія допомагає в юридичному регулюванні взаємовідносин будь-якої складності між людьми, пов'язаними сімейною спорідненістю.

Сімейне право України

Розглядає взаємовідносини між членами усієї сім'ї: подружжям, батьками та дітьми, опікунами, підопічними, цивільними особами, які спільно мешкають. Усі розбіжності, що виникають (сімейні спори): майнові і немайнові, регулюються правовими нормами сімейного законодавства України.

Сімейний кодекс України

Регулює взаємовідносини в сім'ї на території України, є основним кодифікованим актом. Прийнятий в 2002 році. У ньому прописані і законодавчо закріплені основні поняття законодавчого врегулювання сімейних правовідносин.

Мета Сімейного кодексу України: зміцнення сім'ї як соціального інституту, союзу подружжя, на основі любові, взаєморозуміння і поваги, турботі, підтримці. Правовий захист дітей, які мають бути забезпечені сімейною увагою, щоб розвиватися фізично і духовно. Розвиток почуття відповідальності й боргу перед батьками, усіма членами сім'ї. З його допомогою відбувається законодавче регулювання сімейних стосунків. Соціальний інститут сім'ї і браку завжди гостро потребує правового захисту. Тому сімейне законодавство створене для забезпечення гарантованого спокою і стабільності в суспільстві, для повноцінного розвитку і процвітання здорової сім'ї.

Фахівці юридичної компанії «Астрея» (сімейні адвокати) готові надати Вам професійну допомогу у вирішенні суперечок.

Сімейні адвокати, види послуг:

 1. Складання шлюбного договору
 2. Розірвання браку (розлучення). Як правило, найчастіше виникають конфліктні ситуації, коли в сім'ї ростуть неповнолітні діти; з розділу майна; по ухиленню одного з подружжя від офіційного розлучення.
 3. Розділ спільного майна подружжя в результаті розлучення. Вирішення питань по земельному праву. Захист майнових інтересів сторони, що звернулася, з максимальною відповідальністю і взаєморозумінням юристів.
 4. Стягнення аліментів. Підготовка документів для стягнення аліментів, складання позовної заяви, консультування по розмірах грошових виплат.
 5. Позбавлення або відновлення батьківських прав. Юридичний супровід.
 6. Вирішення питань, пов'язаних з припиненням спільного цивільного проживання.
 7. Встановлення факту цивільного шлюбу. Включає збір доказових документів для суду, що може зробити грамотний, мудрий і досвідчений юрист.

Ми надаємо:

 • юридичну консультацію по будь-якому з сімейних питань, спираючись на законодавство;
 • допомогу у зборі необхідних документів;
 • складемо позовну заяву;
 • представимо Ваші інтереси в суді;
 • зробимо юридичне сприяння для виконання прийнятих судових рішень.

Юридична компанія АСТРЕЯ для вирішення конфліктних сімейних суперечок використовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. Легше запобігти конфлікту на початковому етапі, застосовуючи медіацію, ніж доводити справу до суду. Розглядаємо прості і складні питання швидко та грамотно, оскільки маємо величезний практичний досвід в юриспруденції.

Консультуйтесь, дзвоніть безкоштовно. Не носіть біль з собою, поділіться з нами, ми Вам допоможемо.

TOP